Kouč, specialista/ka obchodu

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • učit externí partnery prodávat hypotéku České spořitelny
  • školit hypotéky a věnovat se metodickým konzultacím
  • komunikovat s obchodními partnery
  • vyhledávat nové obchodní příležitosti
  • poskytovat odborné poradenství
  • využívat své komunikační schopnosti a dovednosti
  • dělat velký business pro velkou banku

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte podrobnou znalost problematiky Hypotečních úvěrů (produkt, právní minimum, konkurence)
  • nebojíte se prezentovat před více lidmi
  • jste pozitivní, energická osobnost
  • komunikační dovednosti patří k Vašim silným stránkám
  • máte ukončené minimálně středoškolské vzdělání

U nás získáte možnost:

  • zajímavé práce "v terénu", kdy ani jeden den nebude stejný
  • pomáhat vaší oblasti k úspěchu, rozvíjet ji a vidět, že má Vaše práce smysl
  • účastnit se tvorby školení, workshopů a inovativních projektů
  • rozvíjet svůj potenciál pomoc moderními vzdělávacími metodami
  • pracovat pro největší banku v Čechách a třeba i tím měnit svět okolo

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2240664  Datum zveřejnění: 1.9.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.