Bankovní poradce/kyně Brno - OC Olympia

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • poskytovat poradenství klientům, pro které budete něco jako rodinný lékař přes jejich finance
  • řešit finanční potřeby klientů a tím plnit své i týmové obchodní cíle
  • pracovat pomocí moderního poradenského modelu, který vychází ze skutečných potřeb a přání klienta
  • zvyšovat finanční gramotnost klientů a tak i celé české společnosti

Budeme si rozumět, pokud:

  • umíte zvládat různorodé situace s úsměvem
  • sdílíte náš smysl pro zodpovědnost – finance našich klientů jsou na prvním místě
  • máte zdravé sebevědomí a dokážete aktivně oslovit klienta
  • máte alespoň maturitu
  • férovost a slušnost je Vám vlastní

U nás získáte:

  • poctivou odměnu za dobře odvedenou práci
  • perfektní orientaci v bankovnictví, která Vám bude přínosem jak v osobním, tak profesním životě
  • příležitost pro svůj růst a rozvoj – šikovný obchodník u nás často rozvine svou kariéru
  • širokou nabídku volnočasových a finančních benefitů

Kromě mzdy, která je závislá na Vašich zkušenostech, u nás získáte také velmi nadstandardní benefity, jako je například:

  • až 25% roční bonus (nenároková složka mzdy)
  • plně hrazené stravenky (95 Kč/den, celkem až 24 784 ročně)
  • příspěvek 6000 Kč na volitelné aktivity (dovolená, divadlo, sport)
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 15 000 Kč
  • příspěvek na životní pojištění ve výši až 4 000 Kč
  • 25 dnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna
  • možnost 2 dny v roce se plně věnovat charitativní činnosti (v rámci pracovní doby)
  • výrazné slevy na finanční produkty (vedení účtu zcela zdarma, velmi výhodné hypotéky)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2241513  Datum zveřejnění: 2.9.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.