Lídr v oblasti úvěrování fyzických osob

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • vlastnit oblast úvěrů pro fyzické osoby v největší bance v Čechách
  • být zodpovědný/á za výkon sítě, implementaci a řízení SFE modelu v pobočkách
  • ve spolupráci s našimi odborníky z centrály z oblastí produkt management, risk, distribuce, trénink apod. vytvářet podmínky pro pobočkovou síť, které povedou k významnému zvýšení produktivity sítě ČS
  • samostatně řídit změny přímo v pobočkové síti (40% na centrále, 60% v pobočkách)

Budeme si rozumět, pokud:

  • jste ambiciózní a věříte si, že dokážete významně zvýšit produktivity pobočkové sítě
  • máte praxi v řízení výkonu sítě a rozumíte pobočkovému prodeji a řízení rizik
  • máte výborné vyjednávací schopnosti
  • jste asertivní a práce ve stresu a napětí Vám nedělá potíže
  • dokážete identifikovat a eliminovat slabá místa v systému
  • je Vaše znalost angličtiny na pokročilé úrovni

U nás získáte:

  • velmi zajímavou a zodpovědnou práci, která určitě bude vidět
  • adekvátní mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • možnost podílet se na změne a nastavení směřování největší bankovní pobočkové sítě v České republice
  • velké možnosti dalšího odborného rozvoje a vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2340712  Datum zveřejnění: 25.11.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.