Specialista/ka procesního rozvoje

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • spolupracovat na analýze produkčního datového procesu v rámci banky za účelem zrychlení produkce (nalezení klíčových "bottlenecks")
  • zavádět data governance a data quality managementu do praxe
  • rozvíjet a podporovat sítě datových stewardů a datových vlastníků v rámci banky
  • navrhovat procesy a jejich koordinaci u zavádění nových data quality indicators
  • analyzovat datové zdroje a toky za účelem nastavení datové kvality v rámci řízení BI relevantních projektů
  • spolupracovat na řešení datové (ne)kvality tzn. data issues fixing
  • zadávat a koordinovat aktivity u data relevantních projektů v oblasti data quality
  • spolupracovat na budování a rozvoji data quality reportingu a popřípadě i datamartu

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického charakteru
  • jste minimálně 1 rok pracoval/a na obdobné pozici
  • máte zkušenost z agendy BI, business analýzy a zavádění datové kvality
  • jste zaváděl/a Data Governance do praxe
  • jste se podílel/a na konkrétních projektech v oblasti Data Quality Managementu
  • ovládáte anglický jazyk slovem i písmem

U nás získáte:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2346242  Datum zveřejnění: 30.11.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.