Specialista/ka interního auditu

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • připravovat periodický a strategický plán IA
  • tvořit metodiku v oblasti plánování IA
  • identifikovat a analyzovat rizika subjektů FSČS
  • podílet se na správě a rozvoji informačního systému interního auditu
  • spolupracovat s mateřským útvarem interního auditu Erste Bank

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte zkušenosti z interního/externího auditu nebo se aktivně zajímáte o bankovnictví a jeho služby
  • jste dobří ve zpracování dat v MS Excel, databázi MS Access
  • dokážete se rychle naučit a pracovat s auditními nástroji pro zpracování dat
  • zvládáte komunikaci v anglickém jazyce
  • máte zájem o nové technologie a umíte je využít v praxi
  • uvažujete kreativně, analyticky a v širších souvislostech a bude vás bavit rozvíjet vaše dovednosti na bankovních procesech
  • máte zkušenosti nebo se aktivně zajímáte o bankovnictví a jeho služby
  • máte VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického zaměření)
  • máte zájem o profesi interního auditu a její rozvoj
  • rádi pracujete v týmu

U nás získáte možnost:

  • podílet se na plánování auditů a na jejich realizaci
  • v praxi využít znalosti o fungování celé banky
  • spravovat a rozvíjet informační systém interního auditu
  • být součástí přátelského a inspirativního týmu, který se vzájemně obohacuje a učí
  • rozvíjet váš potenciál pomocí zajímavých projektů, kreativních workshopů, školení a v rámci členství v profesních organizacích týkajících se interního auditu
  • vybírat si z široké nabídky volnočasových a finančních benefitů
  • v rámci našeho programu sociálně odpovědné firmy pomáhat tam kde je potřeba

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2388675  Datum zveřejnění: 11.1.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.