Absolventský program - Junior Finanční Analytik - Ústí n.L.

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • zpracovávat analýzy v rámci úvěrových návrhů pro naše stávající i nové klienty
  • poskytovat podklady a doporučení pro oddělení Risk managementu ohledně rozhodování o schvalování úvěrů
  • komunikovat s finančními řediteli firem, jejichž minimální obrat je 60 mil. Kč
  • navštěvovat naše firemní partnery a interpretovat jednotlivé finanční ukazatele

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte ukončené magisterské studium nebo studujete poslední ročník VŠ ekonomického směru
  • dokážete plynule komunikovat v anglickém jazyce
  • jste zažil/a déletrvající zahraniční zkušenost (studium, pracovní příležitosti...)
  • se orientujete v účetních výkazech

U nás získáte:

  • nadstandardní odborný rozvoj a vzdělání (2 mentoři, zahraniční stáž v rámci Erste skupiny, možnost využít naše špičkové kouče...)
  • spolupráci s různými týmy banky, které Vám pomohou zjistit, co Vás baví nejvíc
  • skvělou partu dalších Trainees, se kterými budete společně tvořit významný projekt s dopadem na celou banku
  • motivující finanční ohodnocení, včetně nadstandardních benefitů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2398286  Datum zveřejnění: 18.1.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.