Specialista/ka procesního řízení – pro oblast HR (0,5 úvazek

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • Uplatnit své expertní znalosti a know-how v oblasti procesního řízení a to na širokém poli HR procesů (např. nábor, odměňování, řízení výkonu, rozvoj, talent management, HR services atd.)
  • Pomáhat systematicky navyšovat efektivitu a transparentnost stávajících HR procesů a podílet se na designu nových, tak, aby výsledné produkty splňovaly zásady kvalitního řízení procesů a co nejlépe korespondovaly s potřebami našich interních i externích klientů
  • Stát se mentorem a lektorem, který/á bude podporovat a vzdělávat ostatní kolegy v oblasti své expertízy. Vašim úkolem bude mj. i to, aby se filozofie toho jak správně z hlediska procesů řídit vývoj a implementaci nových produktů stala běžnou součástí praxe našeho HR týmu
  • Rozšířit své portfolio zkušeností o unikátní propojení světa řízení procesů a progresivního HR. Podílet se na modelování klíčových HR procesů, které budou klíčové pro exekuci strategie společnosti.

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máte obsáhlé zkušenosti s procesním řízením (Předchozí praxe na obdobné pozici je podmínkou). Perfektně ovládáte analýzu, modelování i optimalizace procesů.
  • Ovládáte metody a techniky vývoje procesů a umíte je srozumitelně předat ostatním. Dovedete nadchnout ostatní a trpělivost je vám vlastní
  • Vás láká poznat svět HR v největší české bance - a pokud navíc máte kombinovanou zkušenost jak z oblasti HR, tak procesního řízení, tak to bude velkou výhodou
  • Máte obecnou znalost bankovního businessu. Dovedete přemýšlet v širokých souvislostech a koncepční myšlení je vám vlastní

U nás získáte:

  • Příležitost podílet se na budování excelentního HR v rámci významné banky s velkým dopadem
  • Samostatnou roli s velkou mírou flexibility při polovičním pracovním úvazku
  • Velké možnosti pro svůj další rozvoj
  • Za poctivou práci, poctivou odměnu a navíc široké spektrum nefinančních benefitů
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou – 1 rok

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2417739  Datum zveřejnění: 31.1.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.