Manažer/ka optimalizace pobočkové sítě

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • přetvářet vzhled poboček podle nejnovějších trendů
  • zvyšovat jejich efektivitu a udržet náklady na investice a provoz
  • vyjednávat s dodavatelskými útvary
  • prosazovat novou strategii poboček napříč organizací
  • přesvědčit budget ownery a stake holdery k novým investicím
  • vést inovativní projekty pro pobočkovou síť

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte zkušenost v oblasti provozu poboček, řízení investic, nákladů a principů pobočkové sítě
  • umíte je vzájemně propojit s digitálními kanály
  • jste expert na efektivní řízení investic do poboček s propojením principů obsluhy
  • dokážete přinést klientovi finanční a "promoter" efekt
  • komunikujete anglicky (alespoň na Upper intermediate úrovni)
  • máte rád/a výzvy a umíte prosadit své nápady

U nás získáte možnost:

  • udávat směr vzhledu pobočkové sítě největší banky v Čechách
  • pracovat na prestižní pozici, kde budou mít Vaše rozhodnutí dopad
  • vést projekty, které udávají tempo českému trhu
  • být součástí týmu profesionálů, ve kterém se budete vzájemně inspirovat
  • rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí vzdělávací programů šitých na míru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2421851  Datum zveřejnění: 3.2.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.