Můj potenciál – unikátní rozvojový projekt, který je o Tobě!

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Plzeň, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přihlas se do programu, který bude hlavně o tobě!

Česká spořitelna ve spolupráci se středními školami v Plzni otevírá zcela nový a unikátní rozvojový projekt Můj potenciál, ve kterém se konečně budeš učit o tom, na čem skutečně záleží, co použiješ, nezapomeneš, nevyhodíš – budeš se učit sám/sama o sobě.

O čem to bude?

Tříměsíční rozvojový program je koncipován formou sedmi interaktivních kurzů, které vedou zkušení lektoři a manažeři České spořitelny. Právě s nimi budeš pracovat na rozvoji svého talentu a potenciálu, odhalíš své silné stránky, zdokonalíš své komunikační a prezentační dovednosti včetně češtiny či angličtiny. Program je určen pro studenty střední školy – a také pro zaměstnance České spořitelny, takže máš jedinečnou příležitost potkat se s profesionály z oboru a získat vhled do profesního světa, ještě předtím, než do něj oficiálně vkročíš!

K čemu to bude?

Kromě různých aktivit v rámci jednotlivých kurzů budeš pracovat v týmech na strategickém projektu po celou dobu průběhu programu, přesné zadání obdržíš na druhém setkání. Na konci kurzu také budeš mít hotové portfolio – či svou osobní složku, kterou bude tvořit vyhodnocení tvých silných a slabých stránek, emocí a dovedností a podklady k sestavení dobré prezentace. V případě splnění požadavků kurzu a vyhotovení těchto dvou úkolů (týmová prezentace a portfolio) obdržíš certifikát o úspěšném absolvování programu. Zejména ale navážeš cenné kontakty s manažery a dalšími profesionály z banky, což ti určitě pomůže s navázáním pracovního uplatnění v blízké budoucnosti!

Jak na to?

Přihlásit se do programu Můj potenciál je jednoduché – stačí kliknout na tlačítko „Přihlásit se“ a odpovědět na vybrané otázky. Registrace je otevřená do 31. ledna (půlnoc). Do programu vybíráme celkem osm studentů, takže neváhej si se svými odpověďmi pořádně vyhrát. O výsledcích budeš následně informován emailem – vybraní účastníci také obdrží veškeré potřebné informace ohledně prvního setkání (konkrétní místo konání, potřebné materiály a pomůcky, apod.).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2433513  Datum zveřejnění: 12.2.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.