Junior specialista/ka internetového bankovnictví

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • být součástí týmu, který zajišťuje chod internetového a digitálního bankovnictví největší české banky - Servis 24, mobilní aplikace…
  • pomáhat s implementací nástupce Servisu 24, průlomového internetového bankovnictví George v rámci celé skupiny Erste - komunikace s centrálou ve Vídni, příprava a testování v průběhu léta 2016 a následná implementace, koordinace s projektovými manažery…
  • dostat prostor vymýšlet novinky a realizovat Vaše vlastní nápady, které posunou úroveň digitálního bankovnictví na vyšší úroveň
  • zvyšovat užívání mobilního bankovnictví klienty, starat se o jejich spokojenost a podporovat růst prodejů našich produktů online

Budeme si rozumět, pokud:

  • jste mladý/á absolvent/ka VŠ se zájmem o digitální a mobilní svět
  • žijete mobilními technologiemi, narodil/a jste se s mobilem v ruce a bez něj nedáte ani ránu
  • rozumíte anglicky a dovedete vést jednání s kolegy v rámci skupiny Erste
  • máte představu o tom, jakým směrem by se měla digitalizace v bankovnictví vyvíjet
  • chcete být u změny éry moderního bankovnictví a tvořit ji

U nás získáte možnost:

  • Jedinečné zkušenosti a znalosti z projektů, které mění Českou spořitelnu
  • příležitost pracovat s nejmodernějšími technologiemi na trhu
  • možnosti nadstandardního rozvoje
  • flexibilní pracovní dobu včetně možnosti home office díky rozhraní Google, které využíváme

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2434072  Datum zveřejnění: 12.2.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.