Kariéra v České spořitelně

ČS do domu, a. s je součástí finanční skupiny České spořitelny. Zaměřujeme se na řízení externího prodeje prostřednictvím fyzických osob a jsme 100 % vlastněni Českou spořitelnou. Společně s Českou spořitelnou obsluhujeme cca 5 milionů klientů. Nyní hledáme nové členy našeho týmu v níže uvedených lokalitách na níže popsanou pozici.

Exkluzivní finanční poradce - Jihlava

Místo práce: Jihlava
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Co budete mít na starosti?

Hlavní náplní Vašeho pracovního dne budou schůzky s klienty a tvorba návrhů finančních plánů podle jejich potřeb. Budete pomáhat plnit jejich osobní cíle a přání tím, že jim navrhnete řešení, jak jich dosáhnout. Řešení, jak co nejlépe zhodnotit úspory, maximálně čerpat státní příspěvky nebo si výhodně půjčit. Pomocí odborného poradenství v kombinaci s lidským přístupem se budete starat o rozvoj dlouhodobého vztahu s klienty, kteří Vás budou doporučovat ostatním.

Co u nás získáte?

Budete mít za sebou velkou banku s velkým portfoliem klientů. Kromě finančních produktů nově prodáváme i plyn nebo elektřinu, což vám pomůže argumentovat u klientů. Bezplatně Vás vzděláme a uděláme z Vás experta přes finanční problematiku. Pravidelně od nás budete získávat novinky ohledně nejnovějších trendů v oblasti financí a dění ve Finanční skupině České spořitelny. Budete v kontaktu s kolegy z poboček České spořitelny.

Co to znamená pro Vás?

Budete pracovat na tom, abyste dosáhl/a takového výdělku, který potřebujete. Od Vás budeme potřebovat, abyste kromě živnostenského listu měl/a i nadšení pro práci, chuť oslovovat klienty a schopnost úkoly řešit samostatně.

Pro více informací a kontakt navštivte www.csdodomu.cz.ID: 2444427   Datum zveřejnění: 21.2.2016  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.