Trainee - Digitalizace Operations (Pardubice)

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Pardubice, Okres Pardubice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • podílet se na chystaném pilotu robotické automatizace procesů (např. doplacení hypotečního úvěru)
  • spolupracovat na definování role Operations (konkrétně útvaru aktivních a pasivních účtů) v konceptu digitální banky
  • pracovat na způsobu řazení požadavků ve virtuálních frontách a způsobu jejich distribuce na zpracovatele od teamleaderů k dispečinku
  • zapojit se do zlepšení našich procesů např. optimalizace nákladů či optimalizace s důsledkem pozitivní klientské zkušenosti v procesech správy úvěrů

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte čerstvě ukončenou VŠ ekonomického zaměření nebo studujete poslední ročník magisterského studia
  • rád/a vymýšlíte nové cesty a řešení, jste kreativní a nebojíte se připravit a realizovat vaše nápady
  • jste moderní inovativní člověk využívající digitální technologie
  • máte výborné analytické a procesní myšlení

U nás získáte možnost:

  • vymyslet, vyzkoušet a realizovat nové produkty a vidět ovoce svého snažení
  • vyzkoušet si práci ve velké bance, nahlédnout do různých týmů a oddělení
  • zjistit, v čem spočívají vaše silné stránky a co vás skutečně baví
  • spolupracovat s dalšími Trainees na projektu s dopadem na celou banku
  • učit se od osobností a zkušených mentorů a realizovat své nápady
  • rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí kreativních workshopů a koučinku

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2509281  Datum zveřejnění: 8.4.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.