Datový a integrační analytik/čka a vývojář/ka junior

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • analyzovat a odhadovat pracnosti požadavků na základě obchodního zadání
  • navrhovat ETL procesy
  • pracovat na požadavcích v oblasti datové integrace
  • vyvíjet ETL v Oracle Data Integrator nebo Informatica Powercenter nebo PL/SQL
  • ukládat data do db Oracle
  • podporovat testy nových verzí a zavádění do provozu
  • provádět aplikační podporu provozu, řešení problémů a přípravu hotfixů

Budeme si rozumět, pokud:

  • umíte programovat nad Oracle databázi
  • dokážete optimalizovat složité SQL dotazy (výhoda)
  • ovládáte anglický jazyk (ústní komunikace se zahraničními kolegy)
  • přistupujete k úkolům systematicky a pečlivě
  • máte IT praxi z bankovního prostředí a znalost bankovních produktů (výhoda)

U nás získáte:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky
  • šanci účastnit se kreativních workshopů, IT boot campů a Hackathonů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2539746  Datum zveřejnění: 29.4.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.