Java a mobilní (Android, iOS) vývojář/ka

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš dělat:

  • budeš prgat webový frontendy v Javě nad RESTovým API
  • občas můžeš takový API i vytvořit
  • k tomu sem tam vyvineš nějakou apku nebo prototyp na Androidu nebo iOS (podle toho, co dáváš)
  • zároveň budeš pro tyhle věci vytvářet analýzu,protože si sakra nabušenej
  • občas odřídíš externí vývojáře, zkontroluješ a přebereš si výsledek

Co se od tebe čeká:

  • alespoň dva roky vedeš tým vývojářů a vyvíjíš s nima
  • jsi technickej Java guru nejen ve svým týmu
  • miluješ REST a v posledních dvou letech jsi s ním denně dělal
  • HTML, CSS a Javascript jsou pro tebe rutina
  • můžeš nám tu hodiny povídat o webovejch a mobilních technologiích
  • nesmrdí ti agilní metodiky vývoje, ale dokážeš plavat i ve vodopádu

Co ti za to dáme:

  • budeš pracovat s velkými daty ve velké bance
  • máš možnost realizovat své nápady a podílet se na vývoji revolučních inovací
  • budeš používat nejmodernější technologie
  • zúčastníš se kreativních workshopů, IT boot campů a Hackathonů
  • budeš pracovat v přátelském a inspirativním týmu, se kterým je legrace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2576025  Datum zveřejnění: 24.5.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.