Specialista/ka provozu klientského centra Ostrava

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • sestavovat a optimalizovat plán směn pro klientské centrum největší české banky
  • zajišťovat rovnoměrnou distribuci hovorů, emailů a ostatních požadavků na jednotlivé telefonní bankéře
  • sledovat a vyhodnocovat efektivitu telefonních bankéřů a celého klientského centra
  • provádět analýzy a vyhodnocovat provozní statistiky
  • spolupracovat s personálním oddělením a dalšími úseky v bance

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte VŠ nebo SŠ vzdělání
  • umíte uvažovat analyticky
  • dokážete se rychle rozhodovat a operativně řešit různorodé situace
  • ovládáte PC na velmi dobré úrovni (především MS Excel)
  • mezi Vaše přednosti patří samostatnost, pečlivost a komunikační dovednosti

Výhodou může být:
  • znalost pracovního práva
  • alespoň základní znalost AJ
  • zkušenost s koordinováním lidí nebo činností

U nás získáte:

  • možnost podílet se na řízení provozu jednoho z největších klientských center v ČR
  • zajímavou a různorodou práci, kde uplatníte své organizační a analytické schopnosti
  • příležitost využívat nejmodernější technologie
  • zkušenosti s koordinaci lidí
  • přehled v personální oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2588363  Datum zveřejnění: 1.6.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.