Trainee - Corporate Banking - Olomouc

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Olomouc, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • efektivně podporovat naše špičkové korporátní bankéře a učit se od nich
  • převzít odpovědnost za některé agendy související s obsluhou klientů
  • podílet se na přípravě podkladů a úvěrových návrhů pro obchodní jednání se stávajícími i potenciálními klienty
  • komunikovat nejen s klienty, ale i dalšími útvary v rámci banky (Risk management, Cash management, Treasury apod.)

U nás získáte:

  • během prvního půl roku rozvoj šitý na míru, který Vám pomůže se stát dobrým obchodníkem (Junior Relationship Manager)
  • pomocí krátkých rotací seznámení i s dalšími útvary banky, se kterými budete spolupracovat
  • skvělý tým profesionálů a mentora, který Vás bude podporovat a od kterých se budete neustále učit
  • možnost zjistit, v čem spočívají vaše silné stránky a co vás skutečně baví
  • šanci setkat se osobně i s majiteli a managementem významných klientů

Budeme si rozumět, pokud:

  • končíte vysokou školu, ideálně ekonomickou, nebo jste čerstvý/á absolvent/ka (podmínkou)
  • jste obchodník tělem i duší a baví Vás komunikovat s různými lidmi
  • rozumíte základům podnikové ekonomiky a financím
  • zvládnete komunikaci v anglickém jazyce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2611111  Datum zveřejnění: 16.6.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.