Trainee - Řízení bilance finanční skupiny

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • pomáhat při komplexní analýze tržních rizik Finanční skupiny České spořitelny a jejího strategického řízení
  • spolupracovat na odbavování datových potřeb úseku Asset Liability Management
  • inovovat zpracování dat a celkové Business Intelligence řešení v útvaru

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte čerstvě ukončenou VŠ ekonomického zaměření nebo studujete poslední ročník magisterského studia
  • umíte nadstandardně pracovat s MS Excel, včetně kontingenčních tabulek a nástrojů PowerPivot/PowerQuery
  • rozumíte práci s databázemi, znalost SQL je podmínkou (T-SQL, PL/SQL nebo jiná Business Intelligence řešení od různých dodavatelů výhodou)
  • orientujete se ve finančně-ekonomických pojmech
  • máte základní znalost finanční matematiky, bilance banky a fungování bankovních produktů
  • dokážete komunikovat v anglickém jazyce, protože budete úzce spolupracovat napříč skupinou Erste

U nás získáte možnost:

  • příležitost zpracovávat velmi zajímavá data bilance Spořitelny v rámci mezinárodní skupiny Erste
  • vyzkoušet si práci ve velké bance, nahlédnout do různých týmů a oddělení
  • zjistit, v čem spočívají vaše silné stránky a co vás skutečně baví
  • spolupracovat s dalšími Trainees na projektu s dopadem na celou banku
  • učit se od osobností a zkušených mentorů a realizovat své nápady
  • rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí kreativních workshopů a koučinku

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2611342  Datum zveřejnění: 16.6.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.