Analytik/čka webu

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • pracovat v Google Analytics - pravidelně reportovat, zároveň tvořit vlastní reporty
  • sledování chování uživatelů na webu, vyhodnocovat kampaně
  • nastavovat a spravovat značky pomocí Google Tag Manager
  • používat Google Optimize - na řízení A/B testování, tvorbu testovacích scénářů a vyhodnocení testů
  • pracovat na reportingu prodejních dat

Budeme si rozumět, pokud:

  • Vás baví vybírat z nekonečného množství dat 5 opravdu klíčových
  • žijete sílou čísel a rádi měříte všechno, co jde
  • stačí Vám jen pár čísel, abyste dali dohromady celý příběh
  • šmejdíte rádi v google analytics a publikujete GTM

U nás získáte možnost:

  • pracovat s lidmi, kteří mají chuť, sílu i možnost udělat spořku opravdu digitální bankou
  • pouštět se do velkých projektů, které určují směr největší banky v Čechách
  • realizovat své nápady a podílet se na vývoji revolučních inovací
  • používat nejmodernější technologie a cílení na zákazníky
  • rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí kreativních workshopů a koučinku

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2623322  Datum zveřejnění: 27.6.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.