Brigáda: Asistent/ka projektového týmu

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • spolupracovat s projektovým manažerem a projektovým týmem
  • připravovat potřebnou dokumentaci, reporty, spravovat administrativu
  • být u tvorby a zavádění nových procesů do banky
  • organizovat schůzky/videokonference i se zahraničními dodavateli a TOP managementem
  • pracovat na mezinárodním projektu a aktivně používat angličtinu

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte výborné komunikační schopnosti
  • disponujete dobrou znalostí Google Apps/MS Office
  • studujete VŠ ekonomických/IT oborů a můžete pracovat minimálně 25 hod/týdně
  • ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zodpovědnost, spolehlivost, proaktivnost vám nejsou cizí a preferujete dlouhodobou spolupráci

U nás získáte:

  • praxi v oboru IT a bankovnictví
  • prostor pro profesní růst a vysokou šanci budoucího uplatnění v rámci banky
  • příležitost k získání zkušeností s řízením týmu
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • široké spektrum mimopracovních aktivit a kontaktů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2626203  Datum zveřejnění: 29.6.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.