API analytik/čka a Java vývojář/ka

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš dělat:

  • budeš navrhovat a implementovat nová apíčka
  • nastuduješ každý nový trend v API oblasti
  • připravuješ nový apíčka, který jsou zrovna potřeba - sám nebo s týmem
  • jsi bedna přes API, jeho návrh, implementaci nebo použití
  • nebudeš mít problém prosadit svůj API design i v jiných týmech
  • co si necháš vyrobit od externistů, to si dokážes zkontrolovat a převzít
  • neprojde přes tebe žádné pochybně navržené nebo nakódované API
  • odfiltruješ bez problémů změny apíček s negativním dopadem na security

Co se od tebe čeká:

  • komunikuješ v UML a zvládáš i potřebnej toolset (hlavně EA)
  • při analýze a kódování se nespoléháš jen na svoje svaly, dokážeš uřídit i partu externistů
  • nepotřebuješ chůvu, apíčko už pár let navrhuješ a kóduješ sám
  • každé ráno se zaverzuješ (dle libosti v Gitu, SVN nebo CVS)
  • z apíček máš hned dva doktoráty, se svým partnerem/-kou se integruješ přes REST a WS
  • máš zmáknutý API frameworky RESTEasy, Spring-ws a další
  • vyznáváš heslo “bezpečnost nade vše” a proto rutinně používáš OAuth, SAML, Kerberos a další
  • cokoliv nového v oblasti API technologií máš obratem v malíku
  • jsi samostatný, ale ne sólista- hraješ za tým
  • nový řešení sypeš z rukávu a cizí návrhy dokážeš oponovat
  • při analýze a kódování se nespoléháš jen na svoje svaly, ale dokážeš ukočírovat i partu externistů
  • nestmrdí ti agilní metodiky vývoje, ale dokážeš plavat i ve vodopádu
  • bylo by fajn, pokud jsi někdy pracoval v bance nebo v nějakém korporátním byznysu

Co ti za to dáme:

  • budeš pracovat s velkými daty ve velké bance
  • máš možnost realizovat své nápady a podílet se na vývoji revolučních inovací
  • budeš používat nejmodernější technologie
  • zúčastníš se kreativních workshopů, IT boot campů a Hackathonů
  • budeš pracovat v přátelském a inspirativním týmu, se kterým je legrace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2650716  Datum zveřejnění: 18.7.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.