Junior IT specialista/ka - agilní vývoj

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • poznat, jak se vytváří, rozvíjí, testuje a spravuje nejrozsáhlejší bankovní API v Evropě
  • navrhovat automatizované testy webových API a poté je spravovat
  • stínovat a učit se od zkušených kolegů v týmu agilního vývoje
  • úzce spolupracovat se špičkovými vývojáři a analytiky pro pochopení komplexního fungování API

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte zkušenosti s Javascriptem- alespoň z malých projektů
  • máte praktické zkušenosti s REST API a JSON (alespoň z domácích pokusů)
  • víte, jak fungují webové aplikace
  • znáte nástroje JIRA, Apiary atd. (výhodou)
  • rozumíte a mluvíte anglicky, protože budete denně komunikovat s kolegy ve Vídni

U nás získáte:

  • skvělou partu lidí, se kterými zažijete spoustu zábavy a budete společně tvořit projekt s dopadem na celou Českou spořitelnu
  • příležitost používat nejmodernější technologie při realizaci svých nápadů a podílet se na vývoji revolučních inovací
  • možnost účastnit se kreativních workshopů, IT boot campů a Hackathonů
  • přístup do našeho bufetu plného Coly a RedBullů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2651262  Datum zveřejnění: 18.7.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.