IT specialista/ka PL/SQL

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • spolupracovat při vývoji a testování aplikace
  • identifikovat potencionální příležitosti pro zlepšení systémů a jejich provozu
  • analyzovat obchodní požadavky a jejich dopady na aplikace a infrastrukturu
  • komunikovat s dodavateli IT a analyzovat plánovaný rozvoj jejich produktů
  • mít možnost krátkodobé stáže v zahraničí

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • základní znalost operačních systémů Linux
  • základní znalost programování v PL/SQL
  • silný pocit zodpovědnosti za svěřené úkoly a komunikační schopnosti
  • schopnost komunikace v angličtině jak ústně tak písemně
  • SŠ/VŠ technického směru

U nás získáte možnost:

  • pracovat s velkými daty ve velké bance
  • používat nejmodernější technologie
  • účastnit se kreativních workshopů, IT boot campů a Hackathonů
  • stát se špičkovým odborníkem v oblasti provozu bankovních aplikací
  • rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí vzdělávacích programů
  • být součástí přátelského a inspirativního týmu, který se vzájemně obohacuje a učí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2661113  Datum zveřejnění: 25.7.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.