Data analytik

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • zabývat se analytickou prací a reportingem nad databázemi MS SQL a Oracle datovém skladu
  • poskytovat podporu interním uživatelům aplikace pro evidenci událostí operačního rizika (včetně řešení incidentů)
  • stát se expertem na řešení případů operačního rizika
  • získat komplexní znalost celé banky, zejména z provozního pohledu
  • aktivně se účastnit práce na interních projektech, které hýbou děním v bance

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte minimálně VŠ vzdělání – optimálně technického nebo ekonomického zaměření
  • můžete nabídnout pokročilou znalost SQL
  • jste pokročilý uživatel MS Excel (ověření znalosti vstupním testem)
  • ovládáte anglický jazyk (na úrovni B1)
  • není Vám cizí analytické a logické myšlení a jste spolehliví, důslední a přesní
  • je Vám vlastní asertivní vystupování a máte dobré komunikační schopnosti
  • užíváte si práci v týmu a v open space (zvládáte sdílet a předávat informace)

U nás získáte:

  • zkušenosti s prací se zajímavými daty a naučíte se technologie Microsoft SSIS a SSRS
  • přátelský a otevřený pracovní kolektiv
  • možnost k osobnímu i profesnímu růstu v prostředí, kde máte možnost prosazovat své názory
  • moderní pracovní prostředí v blízkosti stanice metra Budějovická
  • příležitost k samostatnému a efektivnímu řešení pracovních úkolů a převzetí odpovědnosti za řešení
  • možnost výběru práce na plný nebo zkrácený úvazek

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2668293  Datum zveřejnění: 29.7.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.