Integrační analytik/analytička

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • pracovat na mezinárodním projektu rozvoje datového skladu pro Českou spořitelnu ve spolupráci s naší centrálou ve Vídni
  • koordinovat a sladit integrační komponenty od fáze analýzy až po technické integrační testy
  • pracovat na požadavcích v oblasti integrace
  • vytvářet integrační mapy řešení v rámci solution designu ve spolupráci s Enterprise architekturou
  • aplikovat SOA principy při návrhu řešení
  • definovat metodiku a návrh patternů při návrhu integračních řešení

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte zájem naučit se práci integračního analytika
  • znáte SOA principy
  • jste vnímavý/á, samostatný/á a nebojíte se práce
  • jste schopen/a komunikovat v angličtině se zahraničními kolegy
  • již jste se pohyboval/a v analytickém prostředí
  • máte praxi z IT bankovního prostředí a znáte bankovní produkty - výhodou
  • znáte datové modelování - výhodou

U nás získáte:

  • možnost pracovat s velkými daty ve velké bance
  • příležitost používat nejmodernější technologie
  • přístup k účasti na kreativních workshopech, IT boot campech a Hackathonech
  • budoucnost špičkového odborníka v oblasti provozu bankovních aplikací
  • prostor pro rozvoj svého profesního i osobního potenciálu
  • pocit sounáležitosti s přátelským a inspirativním týmem, který se vzájemně obohacuje a učí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2668614  Datum zveřejnění: 29.7.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.