Zástupce Vedoucí obchodního týmu - Most

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Okres Most

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • pomáhat vést a budovat silný pobočkový tým
  • dbát o spokojenost klientů a být příkladem v tom, jak o ně pečovat
  • rozvíjet osobní i profesní potenciál jednotlivých kolegů a kolegyň
  • vnímat potřeby klientů a přicházet s novými návrhy, jak je řešit
  • pracovat na rozvoji svých manažerských dovedností

Budeme si rozumět, pokud:

  • jste zkušeným obchodníkem v oblasti financí
  • víte, jak vést a motivovat tým
  • umíte nadchnout ostatní pro splnění společného cíle
  • rád/a zkoušíte nové věci a nespokojíte se s průměrným výsledkem
  • máte min. SŠ vzdělání (maturita) a chuť na sobě pracovat

U nás získáte možnost:

  • stát se špičkovým odborníkem v  oblasti finančního plánování
  • přímo ovlivňovat úspěch a spokojenost svěřeného týmu
  • získat motivující odměnu za skvěle odvedenou práci
  • rozvíjet svůj potenciál pomocí vzdělávacích programů šitých na míru
  • vybrat si z široké nabídky volnočasových a finančních benefitů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2675157  Datum zveřejnění: 3.8.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.