Stáž v týmu Strategického řízení

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • pracovat v týmu Strategického řízení ČS s našimi předními odborníky a být přímo „u toho“
  • vyhledávat a zpracovávat zajímavé case studies z oblasti bankovnictví v ČR i ve světě
  • pomáhat monitorovat bankovní trh
  • aktivně zajišťovat podklady pro ad-hoc analýzy
  • přispívat se svými nápady a postřehy a být cennou součástí našeho týmu

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte otevřenou hlavu a rád/a se učíte novým věcem
  • umíte dobře pracovat s MS Office (znalost Google Apps výhodou)
  • rozumíte odborným ekonomickým textům v anglickém jazyce
  • máte analytické myšlení, jste pečlivý/á a je na Vás spolehnutí
  • studujete VŠ, ideálně ekonomického směru

Preferujeme dlouhodobou spolupráci kolem 9 měsíců.

U nás získáte možnost:

  • ušít si pracovní dobu sobě na míru (8 -10 hodin týdně)
  • pracovat v otevřeném prostředí, které dává prostor individualitám
  • zdokonalit se v komunikačních a prezentačních dovednostech
  • získat cennou zkušenost oblasti bankovnictví

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2693156  Datum zveřejnění: 16.8.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.