Relationship manažer/ka (korporátní bankovnictví)

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
České Budějovice, Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • zabezpečovat plnění obchodních cílů a aktivit v oblasti poradenství, obchodu a péče o klienty
  • rozvíjet obchodní vztahy s klienty ze segmentu malé a střední firmy (obratově 60 mil – 1,2 mld)
  • analyzovat ekonomickou situaci klienta a zpracovávat úvěrové návrhy
  • komunikovat s ostatními útvary banky

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • praxi ve firemním bankovnictví
  • základy v oblasti podnikové ekonomiky
  • dobrou orientaci ve finančních výkazech
  • analytické myšlení a vidíte za čísly příběh
  • angličtinu na úrovni potřebné pro psaní úvěrových návrhů a běžnou komunikaci v obchodní praxi
  • schopnost navazovat kvalitní vztahy a udržet si je

U nás získáte:

  • prestižní práci pro korporátní segment největší banky v Čechách
  • místo v stabilním týmu, který vás bude podporovat
  • možnost rozvíjet své odborné znalosti v týmu profesionálů
  • šanci pracovat na zajímavých projektech, které dále rozšíří vaše odborné znalosti a zkušenosti
  • motivující platové ohodnocení
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2698235  Datum zveřejnění: 22.8.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.