Kariéra v České spořitelně

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která vás skutečně baví.

Aplikační analytik/čka

Místo práce: Praha
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Máte chuť:

  • realizovat analýzy na základě business specifikace pro nové požadavky
  • zajišťovat aplikační podporu provozu a uživatelů datového skladu
  • navrhovat ETL procesy
  • podporovat testy nových verzí a zavádět je do provozu, pracovat na tvorbě TC a testování nových funkčností
  • podílet se na realizaci datových oprav, změnách kódu a datových struktur
  • zajišťovat správu rozhraní (být gestorem rozhraní mezi systémy)

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte znalost SQL (PL/SQL - výhodou) a databází Oracle
  • znáte základní bankovní produkty a pojmy
  • znáte prostředí Unix – výhodou
  • ovládáte angličtinu na úrovni středně pokročilý (domluvíte se slovem i písmem)
  • vystudoval/a jste VŠ technicko-ekonomického směru

U nás získáte možnost:

  • pracovat s velkými daty ve velké bance
  • používat nejmodernější technologie
  • účastnit se kreativních workshopů, IT bootcampů a Hackathonů
  • stát se špičkovým odborníkem v oblasti provozu bankovních aplikací
  • spolupracovat na inovativních projektech ČS, které hýbou světem digitálního bankovnictví
  • rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí vzdělávacích programů

ID: 2698241   Datum zveřejnění: 22.8.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.