Kariéra v České spořitelně

Erste Grantika Advisory, a.s., renomovaná poradenská společnost zaměřená na komplexní ekonomické poradenství a čerpání dotací z fondů EU, která je součástí finanční skupiny České spořitelny, hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

Dotační poradce/kyně (obchodník pro JM a Olomoucký kraj

Místo práce: Brno
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Máte chuť:

  • reprezentovat společnost v regionu
  • být obchodním zástupcem pro Jihomoravský a Olomoucký kraj
  • pečovat o stávající klienty v oblasti dotací
  • vyhledávat nové obchodní příležitosti
  • komunikovat s partnery v regionu

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte vysokoškolské vzdělání (ekonomické, regionální rozvoj, evropská studia apod.)
  • znáte problematiku EU fondů
  • vlastníte řidičský průkaz skupiny B
  • ovládáte anglický nebo německý jazyk
  • jste ochotni pracovat ve vysokém tempu, jste aktivní a flexibilní
  • máte zkušenosti s prací v bankovnictví (výhodou)

U nás získáte:

  • možnost dělat velký business ve velké bance
  • šanci pracovat na projektech, které dále rozšíří vaše odborné znalosti a zkušenosti
  • být součástí týmu profesionálů, kteří Vás budou denně inspirovat
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod

ID: 2700872   Datum zveřejnění: 23.8.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.