Telefonní bankéř/ka - Karty, emaily, sociální sítě Prostějov

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Prostějov, Okres Prostějov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • pomáhat klientům v zapeklitých situacích
  • neustále komunikovat a být prakticky většinu dne on-line
  • být všude tam, kde jsou naši klienti: chatovat s nimi na Facebooku, LinkedInu a jiných diskusních fórech, odpovídat na jejich zvídavé dotazy přes e-mail i telefon
  • pomáhat vytvářet atraktivní příspěvky na sociální sítě a přilákat tak nové fanoušky
  • jít do práce naplno a srdcem

Budeme si rozumět, pokud:

  • nečekáte na úkol, jednáte proaktivně, nechybí vám zdravý selský rozum i špetka improvizačních schopností
  • jste spolehliví, když se něco řekne, tak to platí
  • skvěle ovládáte český jazyk slovem i písmem
  • jste přesvědčeni, stejně jako my, že klient je vždy na prvním místě
  • jste otevřeni novým zkušenostem a chcete se učit a zdokonalovat se

U nás získáte:

  • velmi různorodou práci, která vás bude konečně bavit
  • vzdělávací program, který se postará o rozvoj Vašeho osobního i profesního potenciálu
  • inspirující kolektiv, od něhož se toho můžete hodně naučit
  • příjemné pracovní prostředí, kde vládne přátelská atmosféra
  • nadhled, pomocí kterého budete výborně zvládat stresové situace
  • pracovní smlouvu na zkrácený nebo plný úvazek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2704788  Datum zveřejnění: 25.8.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.