HR Personalista/ka (Kladno)

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Kladno, Okres Kladno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • objevovat zajímavé prostředí oddělení lidských zdrojů velké banky
  • zajišťovat a zpracovávat administrativní činnosti související s personální agendou
  • pustit se do pracovního práva a prozkoumávat předpisy i veškerou legislativu týkající se HR
  • pomáhat lidem plnit si sny o skvělém zaměstnání

Budeme si rozumět, pokud:

  • rád/a pracujete v týmu a máte skvělé komunikační schopnosti a vaše pečlivost a spolehlivost je věhlasná
  • máte pozitivně naladěnou povahu a sdílíte společně s námi zásadu, že klient je vždy na prvním místě
  • jste dobrý přítel počítače a jeho programů (hlavně MS Office, uvítáme i zkušenost se systémem SAP)
  • jste uspěl/a u maturity a máte přeci jen nějakou základní zkušenost v oblasti administrace lidských zdrojů nebo pracovního práva

U nás získáte:

  • místo přátelském a inspirativním týmu, od kterého se toho můžete hodně naučit
  • příležitost rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí vzdělávacích programů šitých na míru
  • motivující odměnu za dobře odvedenou práci
  • výběr ze široké škály volnočasových i dobrovolnických aktivit
  • smlouvu na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2706018  Datum zveřejnění: 27.8.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.