Garant prodeje úvěrů Prostějov

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Prostějov, Okres Prostějov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • pomáhat kolegům v klientském centru rozvíjet své dovednosti a znalosti v oblasti prodeje úvěrů
  • připravovat a realizovat školení a workshopy zaměřené na úvěrové produkty
  • spolupracovat na nastavení prodejní motivace klientského centra směrem k pobočkové síti a ostatním kanálům
  • podílet se na zvyšování efektivity a obchodních výsledků klientského centra
  • být v kontaktu s profesionály ze všech koutů banky

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte chuť věci měnit a v hlavě máte spoustu nových nápadů
  • velmi dobře se orientujete v oblasti úvěrových produktů
  • jste týmový hráč a fanoušek České spořitelny
  • máte alespoň středoškolské vzdělání a základní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • jste aktivní řidič (skupina B.)

U nás získáte:

  • zajímavou a různorodou práci v jednom z největších klientských center v České republice
  • možnost přímo ovlivňovat spokojenost klientů i zaměstnanců banky
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2706157  Datum zveřejnění: 28.8.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.