Kariéra v České spořitelně

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která vás skutečně baví.

Java developer/ka

Místo práce: Praha
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Máte chuť:

  • připravovat řešení a služby pro nové bankovní aplikace
  • rozvíjet inovativní otevřené bankovní Web API
  • navrhovat a implementovat nové služby v prostředí J2EE
  • pracovat na různých komponentách systému a mít tak různorodou práci
  • používat současné nástroje jako je Stash, Apiary, IntelliJ IDEA, Gradle

Budeme si rozumět, pokud:

  • umíte programovat v Javě
  • ovládáte Spring a víte jak jej použít v prostředí J2EE
  • máte zkušenosti v oblasti integrace a s návrhem rozhraní (SOAP, JMS, REST) (výhoda)
  • poradíte si i s aplikačním serverem, nebo umíte pracovat s Oracle DB (výhoda)

U nás získáte možnost:

  • pracovat s velkými daty ve velké bance
  • používat nejmodernější technologie
  • účastnit se kreativních workshopů, IT boot campů a Hackathonů
  • stát se špičkovým odborníkem v oblasti provozu bankovních aplikací
  • být součástí přátelského a inspirativního týmu, který se vzájemně obohacuje a učí

ID: 2707042   Datum zveřejnění: 30.8.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.