Kariéra v České spořitelně

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která vás skutečně baví.

Pracovník/pracovnice aplikační podpory Corebanking

Místo práce: Praha
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Máte chuť:

  • spolupracovat na projektech ČS a vývojových aktivitách jednotlivých aplikačních celků
  • testovat bankovních aplikace před nasazením do produkčního prostředí
  • poskytovat podporu Core banking aplikací v režimu 7x24 (např. Symbols, Starbank)
  • koordinovat činnosti při předávání do rutinního provozu, připravovat dokumentaci, zajišťovat monitoring a provozní postupy včetně příslušných procesů
  • aktivně spolupracovat s ostatními útvary banky včetně dodavatelů

Budeme si rozumět, pokud:

  • jste kovaný/á v prostředí SQL/Oracle (především v konstrukci SQL dotazů)
  • znáte prostředí AIX/Unix/LINUX (na úrovni práce se soubory a adresáři)
  • máte zkušenosti se zpracováním zahraničního platebního styku (výhodou)
  • setkal/a jste se s provozem J2EE (WebLogic) aplikací (výhodou)
  • domluvíte se se svými kolegy anglicky

U nás získáte:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky
  • příležitosti pracovat s nejmodernějšími technologiemi

Poslat společnosti životopis
ID: 2723412   Datum zveřejnění: 13.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.