Kariéra v České spořitelně

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Manažer/ka haly - Rožnov pod Radhoštěm

Místo práce: Rožnov pod Radhoštěm
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Máte chuť:

  • být první usměvavou tváří, kterou zákazník spatří, když vejde do pobočky
  • pomáhat klientům s orientací na pobočce a plnit  jejich přání, pokud jdou vyřídit přímo na místě
  • navigovat klienty v samoobslužné zóně a pomáhat jim například při platbě složenek přes QR kód
  • proaktivně zlepšovat služby České spořitelny a přicházet s nápady, co dalšího by klienty mohlo potěšit
  • vytvářet skvělou atmosféru a být duší pobočky

Budeme si rozumět, pokud:

  • nečekáte na úkol a umíte iniciativně jednat
  • je příjemná komunikace vaší přirozenou dovedností
  • jste týmový hráč/týmová hráčka
  • je na vás spolehnutí, co řeknete, to platí

U nás získáte možnost:

  • pracovat v příjemném kolektivu plném inspirativních lidí
  • dostat motivující odměnu za dobře provedenou práci
  • uzavření smlouvy na dobu určitou (1 rok)
  • přímo ovlivňovat spokojenost klientů České spořitelny

Poslat společnosti životopis
ID: 2723415   Datum zveřejnění: 13.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.