Kariéra v České spořitelně

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Specialista/ka úvěrových rizik

Místo práce: Praha
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Máte chuť:

  • pracovat s daty a databázemi
  • vytvářet pravidelné a ad-hoc reporty a analýzy
  • spolupracovat na vytváření rozhodovacích strategií pro retail risk
  • podporovat aplikační procesy v rámci retail risku

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte VŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření s 0-2letou praxí ve finančním sektoru
  • se dobře orientujete v datech a umíte je používat pro reporting a aplikace
  • znáte skriptovací jazyk nebo máte motivaci se ho naučit (SQL atd.)
  • ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • máte zkušenosti na podobné pozici v risk nebo business týmu (výhodou)

U nás získáte:

  • zajímavou práci v analytickém týmu úzce napojeném na jiné útvary v bance (Business, IT, Data Science, Scoring)
  • možnost rozvoje v rámci týmu, úseku
  • práci na rozmanitých projektech
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání šité na míru
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Poslat společnosti životopis
ID: 2728216   Datum zveřejnění: 17.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.