Kariéra v České spořitelně

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Relationship manažer/ka (korporátní bankovnictví) -Liberec

Místo práce: Liberec
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Máte chuť:

  • zabezpečovat plnění obchodních cílů a aktivit v oblasti poradenství, obchodu a péče o klienty
  • rozvíjet obchodní vztahy s klienty ze segmentu malé a střední firmy (obratově 60 mil – 1,2 mld)
  • analyzovat ekonomickou situaci klienta a zpracovávat úvěrové návrhy
  • komunikovat s ostatními útvary banky

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • základy v oblasti podnikové ekonomiky
  • dobrou orientaci ve finančních výkazech
  • analytické myšlení a vidíte za čísly příběh
  • angličtinu na úrovni potřebné pro psaní úvěrových návrhů a běžnou komunikaci v obchodní praxi
  • schopnost navazovat kvalitní vztahy a udržet si je

U nás získáte:

  • prestižní práci pro korporátní segment největší banky v Čechách
  • místo v stabilním týmu, který vás bude podporovat
  • možnost rozvíjet své odborné znalosti v týmu profesionálů
  • šanci pracovat na zajímavých projektech, které dále rozšíří vaše odborné znalosti a zkušenosti
  • motivující platové ohodnocení
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody

Poslat společnosti životopis
ID: 2729122   Datum zveřejnění: 19.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.