Kariéra v České spořitelně

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která vás skutečně baví.

Business Intelligence specialista/tka reportingu

Místo práce: Praha
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Máte chuť:

  • analyzovat nové požadavky na základě business specifikace reportů
  • spolupracovat na tvorbě a údržbě reportovacího a analytického úložiště
  • řešit provozní problémy, podporovat uživatelů reportů a samozřejmě spolupracovat na projektech v oblasti reportingu
  • navrhovat, vyvíjet a implementovat nové reporty
  • tvořit dokumentaci a evidenci vytvořených reportů
  • účastit se na testování nových verzí a zavádění do provozu

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte výbornú znalost SQL a PL/SQL a zkušenost s databází Oracle
  • nechybí Vám znalost analytických nástrojů a časově se umíte přizpůsobit
Vašou výhodou bude:
  • znalost prostředí Cognos/Tableau/SAS Visual Analytics a Unix
  • praxe v oboru datawarehousingu
  • ochota vzdělávat se v nových technologiích

U nás získáte možnost:

  • pracovat s velkými daty ve velké bance
  • používat nejmodernější technologie
  • účastnit se kreativních workshopů, IT boot campů a Hackathonů
  • stát se špičkovým odborníkem v oblasti provozu bankovních aplikací
  • spolupracovat na inovativních projektech ČS, které hýbou světem digitálního bankovnictví

Poslat společnosti životopis
ID: 2730278   Datum zveřejnění: 20.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.