Kariéra v České spořitelně

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která vás skutečně baví.

Team leader VMware

Místo práce: Praha
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Máte chuť:

  • koordinovaat rozvoj platformy VMware a přicházet s nápady pro zkvalitnění a rozšíření služby
  • sledovat trendy v oblastech virtualizace, automatizace a orchestrace
  • úzce spolupracovat s týmy Network, SAN a Infrastrukturní Architekturou při navrhování nových řešení
  • automatizovat rutinní činnosti
  • skriptovat v PowerShell a PowerCLI

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte hlubokou znalost platformy VMware (clustering, SAN, network, SDS, ESX debugging atd.)
  • máte pokročilou znalost bezpečnostních konceptů na platformě VMware ESX
  • máte pokročilé skriptovací schopnosti v Powershell/PowerCLI a praxe s automatizací prostředí
  • vaše AJ je na pokročilé úrovni
  • Výhodou certifikace: VMware, Microsoft, Linux, Veeam

U nás získáte:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky
  • příležitosti pracovat s nejmodernějšími technologiemi

Poslat společnosti životopis
ID: 2730288   Datum zveřejnění: 20.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.