Kariéra v České spořitelně

Erste Energy Services, a.s. je 100% dceřiná společnost České spořitelny, která vznikla v roce 2012 za účelem obchodování s fyzickou elektřinou. V roce 2013 jsme získali licenci na obchod se zemním plynem.

Specializujeme se především na výkup elektrické energie z obnovitelných zdrojů - bioplynových stanic, solárních, větrných a vodních elektráren a tepláren; a firemní klientelu v oblasti dodávky energií. Majitelům střešních solárních elektráren pak nabízíme kombinaci výkupu i dodávky elektrické energie.

Vývojář C# - Erste Energy Services

Místo práce: Praha
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Máte chuť:

  • podílet se na analýze a automatizaci procesů ve firmě
  • vyvíjet aplikaci sloužící pro podporu obchodního týmu

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost programovacích jazyků VBA, C#
  • analytické schopnosti
  • chuť samostatně pracovat a řešit problémy
  • znalost matematické statistiky a znalost trhu s elektřinou výhodou

Tato pozice může být příležitostí i pro studenta/tku vyššího ročníku VŠ nebo čerstvého absolventa/tku. Podmínkou je zkušenost s programováním a zájem o tuto oblast.

U nás získáte:

  • příležitost vytvářet novou funkční aplikaci a podílet se na zlepšování firemních procesů
  • šanci pracovat na projektech, které dále rozšíří vaše odborné znalosti a zkušenosti
  • být součástí týmu profesionálů, kteří Vás budou denně inspirovat
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod

ID: 2735352   Datum zveřejnění: 24.9.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.