Obsluha dopravníku

ČESKÁ ŽULA spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 264 01 Vysoký Chlumec, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zemních a příbuzných strojů (83422)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČESKÁ ŽULA spol. s r.o., IČ 47238518
Pracoviště:ČESKÁ ŽULA spol. s r.o. provoz VÁPENICE, Vápenice 1, Vysoký Chlumec, 264 01 Sedlčany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: obsluha dopravníku
obsluha dopravníku na zpracování kamene, uchazeče zaškolíme
Nástup možný ihned. Mzda: 14 000,- Kč
Kontakt:Šneller, tel.: 318 865 302 7:00 - 15:00 hod., e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:ČESKÁ ŽULA spol. s r.o. provoz VÁPENICE, Vápenice č.p. 1, Vysoký Chlumec

Poslední změna:2016-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11347440726

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání