It technik

Česko-slezská výrobní,  a.s. (MPSV)

Místo práce
Nerudova 438, 1 2 Zlaté Hory, Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici provozu informačních a komunikačních technologií (3511)

Pracoviště a kontakty

Firma:Česko-slezská výrobní, a.s., IČ 25870599
Pracoviště:Česko-slezská výrobní, a.s., Nerudova 438, 793 76 Zlaté Hory v Jeseníkách

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní pozice:
-správa PC stanic a zajišťování podpory uživatelům
-instalace PC, tiskáren, vč. připoj. do sítě
-instalace, kontrola SWV
-instalace a reinstalace sítě LAN a telekomunikační sítě
-optimalizace zásob spotřeb. materiálů
-tvorba statistik a reportů
-školení uživatelů, kontrolní úkony, technické poradenství
Požadujeme:
-SŠ vzdělání v oboru IT
-znalost topologie sítí, oper. syst. Windows
-znalost MS Office ( Excel, Word, Powerpoint, VBA-výhodou)
-zkušenosti s administrací Windows Server, konfigurace a nastavení zákl. služeb výhodou
-pečlivost, práce v týmu, flexibilita
Nabízíme:
-příjemné pracovní prostředí
-odpovídající mzdové ohodnocení
-možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu
Uzávěrka výběrového řízení do 31.01.2017.
Zájemci zašlete strukturovaný životopis k rukám p.Šárky Jasanové, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jeseník

číslo volného místa: 11886750735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - prezentační software
Práce s PC - databázové systémy
Práce s PC - Windows