Bankovní specialista/-ka pro oblast pojištění - Vsetín

Československá obchodní banka, a. s.

Místo práce
Okres Vsetín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o oblast pojištění a chcete pro klienta zabezpečení po celý život pod záštitou důvěryhodné instituce? Hledáte jistotu mzdy a stálého pracovního poměru? Pak se přidejte k týmu obchodníků, kteří se v rámci ČSOB specializují na prodej POJIŠTĚNÍ.

Co Vás čeká na začátku?
Prvních pár týdnů se Vám bude věnovat tým školitelů a i Vy sami se budete hodně učit. Dostanete podporu jak v produktové oblasti (životní i neživotní pojištění), tak obchodních a jiných dovednostech.
Seznámíte se s kolegy a chodem poboček v příslušném regionu.
Po zkušební době už od Vás očekáváme samostatnost a obchodní přínos.

Co bude Vaším úkolem po zkušební době?
Ve spolupráci s kolegy na přepážkách budete zvát klienty ČSOB na obchodní schůzky pro oblast pojištění.
Z portfolia klientů si sami pozvete další zákazníky na schůzky a budete si budovat vlastní portfolio klientů.
Pomůžete kolegům na pobočkách se složitějšími obchodními případy a prodejem jednodušších pojišťovacích produktů.
Do roka budete specialistou a zkušeným obchodníkem v oblasti pojištění.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám jistotu pravidelného příjmu ve formě základní mzdy a měsíčního bonusového systému
Pracovní smlouvu
Budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí
Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce (např. celobankovní sportovní hry)
Naše benefity jdou za obvyklý standard (5-ti týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
cafeterii nastavenou na míru
3 dny zdravotního volna
mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
flexibilní přístup k práci odkudkoliv (dle toho co vám vaše práce umožní)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. SŠ vzdělání s maturitou
Obchodní zkušenost ideálně v oblasti pojištění
Ostatní Vás naučíme, důležitá je pro nás Vaše chuť a motivace!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2345928  Datum zveřejnění: 30.11.2015