Bankovní specialista/-ka - Stříbro

Československá obchodní banka, a. s.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká první 3 měsíce?
• Seznámíte se s našimi produkty, naučíte se ovládat bankovní aplikace, zaučíte se na práci na pokladně. Čeká vás úvodní trénink a praktické zaškolení od kolegů z pobočky.
• Za 3 měsíce zvládnete základní operace jako je otevření běžného účtu nebo žádost o spotřebitelský úvěr. Složitější situace vyřešíte s pomocí zkušeného kolegy.

Co Vás čeká první rok?
• Budování portfolia - jak na to? Máme klienty bez přiděleného poradce. Zvedněte sluchátko, pozvěte je na dobré kafe. Domluvte si 2–3 schůzky denně.
• Zjišťování potřeb - navažte osobní vztah. A naslouchejte. Co klient řeší? Jaká je jeho životní situace? Umíme mu jako banka pomoct?
• Prodej - potřebuje klient zlevnit pojistku na auto? Naspořit si na vzdělání dětí? Postavit nový dům? Připravte návrh a dotáhněte obchod do konce.
• Péče - s úsměvem pomozte každému klientovi, který k nám zavítá. Ať už potřebuje založit účet nebo zjistit, kde je nejbližší dobrá restaurace.
• Plnění plánů - za rok si vybudujete portfolio spokojených klientů, kteří vás rádi doporučí svým známým. Plnění obchodních plánů je pro vás hračka.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí respektující potřeby zaměstnanců
• Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
• oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
• získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
• Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
• můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
• pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
• máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
• naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
◦ cafeterii nastavenou na míru
◦ 3 dny zdravotního volna
◦ mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• elán, tah na branku, obchodní duch
• schopnost učit se nové věci a rozvíjet se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2575913  Datum zveřejnění: 24.5.2016