Ostraha letiště - vhodné pro ženy i muže

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká Vás zajímavá a perspektivní práce v bezpečnostní složce na nejdynamičtěji se rozvíjejícím letišti ve střední Evropě?

Chcete mít možnost ovlivnit bezpečnost cestujících i leteckého provozu a stát se součástí našeho týmu?

Hledáme nové zaměstnance na pozici Bezpečnostní pracovník - strážný pro dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • Ochrana mezinárodního civilního letectví před protiprávními činy
  • Ostraha majetku a osob
  • Hlídková činnost, ostraha objektů a stanovišť na LKPR
  • Bezpečnostní kontrola osob, vozidel a zavazadel
  • Obsluha detekční a další určené techniky
  • Spolupráce s ostatními složkami při vzniku mimořádné události nebo nestandartní provozní situace na LKPR

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (vyučení nebo maturita)
  • Věk minimálně 21 let
  • Platný zbrojní průkaz skupiny „D“ výhodou
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Ochota k práci ve směnném provozu
  • Výborný fyzický a zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • Aktivní a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností

Nabízíme:

  • Zázemí velké firmy
  • Náročnou a zodpovědnou práci v atraktivním prostředí
  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle vykonané práce
  • Příplatky za směnnost nad rámec zákona
  • Bezplatné výstrojní náležitosti
  • Kariérní růst
  • Kompletní zaškolení pro danou činnost (profesní školení, odborná způsobilost)
  • Zaměstnanecké výhody
-Systém Cafeterie (příspěvek na rekreaci nebo poukázky Flexipass) 17 000 Kč/rok
-Možnost stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci s příspěvkem od zaměstnavatele
-Zaměstnanecké parkování
-Příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 2502525  Datum zveřejnění: 5.4.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.