Mytí vozidel - dlouhodobá brigáda (DPP) s nástupem od května

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

  • Obsluhovat a udržovat mycí linku, ručně čistit interiér, luxovat, leštit skla
  • Kontrolovat technický stav vozidel (doplňování provozních kapalin, dohušťování pneu apod.)
  • Vést časovou evidenci provedených služeb mytí vozidla
  • Manipulovat s vozidly všech značek a modelů
  • Parkovat vozidla

Co požadujeme?

  • SOÚ vzdělání ukončené výučním listem (technické zaměření výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B (min. 2 roky podmínkou)
  • Znalost problematiky provozu vozidel
  • Ochotu k práci ve směnném provozu – 10 hod směny ve dnech středa, čtvrtek, pátek
  • Fyzickou zdatnost
  • Samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou brigádu formou dohody o provedení práce se sazbou 100 Kč/hod
  • Nástup v květnu 2016
  • Zázemí velké firmy
  • Náročnou a zodpovědnou práci v atraktivním prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 2542264  Datum zveřejnění: 2.5.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.