Pracovník úklidu na Letišti Praha

Český Aeroholding, a.s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

  • zajištění úklidu toalet ve veřejných i neveřejných prostorech Letiště Praha
  • doplňování materiálu a hygienických potřeb (toaletní papír, mýdlo, papírové ručníky a další)
  • zodpovědnost za čistotu svěřených prostorů a spokojenost zákazníků
  • práce s čistícími úklidovými prostředky
  • úklid je zajištěn ve směnném nepřetržitém provozu

Požadavky:

  • věk minimálně 18 let
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • trestní bezúhonnost - čistý výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
  • zkušenost s úklidem vítána
  • dochvilnost, pečlivost a spolehlivost podmínkou
  • ochota pracovat i na noční a víkendové směny
  • chuť dělat svou práci dobře a pečovat tak o dobré jméno naší firmy

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva)
  • měsíční mzda 16 875,-Kč včetně variabilní složky dle výkonu + příplatky za práci v noci a o víkendu nad zákonnou výši
  • pracovní oděv a obuv
  • 5 týdnů dovolené/rok
  • stravování za velmi příznivé ceny v zaměstnanecké jídelně
  • volitelný systém benefitů ve výši 17000 Kč/rok
  • zaměstnanecké parkování
  • příspěvek na pojištění odpovědnosti
  • moderní pracovní prostředí a příjemné zázemí
  • práci, která je pro letiště velmi důležitá

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Český aeroholding je významnou českou skupinou firem, která sdružuje společnosti působící v oblasti letecké přepravy a souvisejících pozemních službách v prostoru mezinárodního Letiště Václava Havla Praha. Mateřská společnost Český aeroholding zajišťuje koordinaci, finanční řízení a realizuje synergie uvnitř skupiny. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Letiště Praha, a. s., Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s.

Adresa společnosti

ID: 2771939   Datum zveřejnění: 18.10.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.