Travel Consultant

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní odpovědnosti:

  • Rezervace a prodej leteckých přepravních dokladů - letenek
  • Zpracování nabídek a komunikace s klienty
  • Zajišťování ubytování, VIP salónků, víz a pojištění
  • Zajišťování provozních aktivit pro smluvní a nesmluvní partnery a letecké společnosti

Co požadujeme?

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Dobrou znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Znalost druhého jazyka (ruský, německý nebo francouzský) výhodou
  • Dobrou znalost práce s PC (MS Office – Word, Excel, Outlook)
  • Profesionální vystupování
  • Výborné komunikační schopnosti a orientace na zákazníka
  • Schopnost samostatného rozhodování
  • Vysoké pracovní nasazení, týmový přístup k práci, pečlivost a spolehlivost
  • Odolnost vůči stresu, ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • Znalost rezervačního systému SITA, Amadeus, Altea vítáme

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci v atraktivním prostředí mezinárodního letiště
  • 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování v zaměstnanecké jídelně, parkování na letišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti, zvýhodněné letenky a další benefity
  • Nástup možný v březnu 2017

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 2898064  Datum zveřejnění: 18.1.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.