Provozní zámečník - Topenář

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

  • Provádět opravy, údržbu a instalaci zařízení VZT, chlazení a topení včetně rozvodů, výměny filtrů VZT a RTCH dle technické dokumentace
  • Kontrolovat stav technologického zařízení pro VZT, chlazení a vytápění
  • Provádět preventivní a havarijní údržbu
  • Provádět regulaci a čištění na VZT a RTCH
  • Postupovat dle metodických pokynů, technologických postupů a platných norem

Co požadujeme:

  • SŠ v oboru zámečník nebo topenář
  • Praxi alespoň 3 roky v oblasti údržby TZB
  • Platné svářecí oprávnění ZK 311, ZK 111
  • Orientaci v technice VZT, vytápění a klimatizace
  • Znalost práce na PC (Excel, Word)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, časovou flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabídneme vám:

  • Zázemí velké společnosti Letiště Praha
  • Možnost profesního růstu a dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle vykonané práce
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Zodpovědnou práci v atraktivním prostředí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 2898074  Datum zveřejnění: 18.1.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.