Pracovník servisu vozidel (myčka)

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

  • Zajišťovat plynulost provozu mytí a čištění vozidel
  • Přebírat vozidla od klientů autopůjčovny
  • Ručně předmývat a tankovat vozidla, obsluhovat a udržovat mycí linku, luxovat a leštit skla, doplňovat provozní kapaliny a parkovat vozidla do určených boxů
  • Vést elektronickou evidenci a kontrolu vozidel
  • Komunikovat s klienty v angličtině
  • Zodpovídat za bezpečnou manipulaci s vozidly v prostorách parkovišť na letišti, za kvalitní a včasné provedení služeb
  • Spolupracovat s týmem parkování

Co požadujeme?

  • SOÚ vzdělání ukončené výučním listem (technické zaměření výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B (minimálně 2 roky podmínkou)
  • Znalost problematiky provozu vozidel
  • Základní znalost anglického jazyka při komunikaci s klieny
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Fyzickou zdatnost, zodpovědnost, samostatnost a proklientský přístup

Co nabízíme?

  • Zázemí velké stabilní firmy, atraktivní prostředí mezinárodního letiště
  • 17 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Zaměstnanecké parkování
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
  • Příspěvek ne penzijní připojištění a mnoho dalšího

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 2909157  Datum zveřejnění: 26.1.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.